Dzisiaj jest poniedziałek, 19 lutego 2018 godzina

A A A

Wakacje z Werbistami

 

wakacje z werbiastami 2015

Wakacje to dobry czas na odnowienie sił, poznanie nowych miejsc i  ciekawych ludzi. Czas wolny od codziennych czynności to doskonała szansa na odnowienia swojej relacji z Bogiem.

Misjonarze Werbiści zapraszają wszystkich młodych na Misyjne Rekolekcje. Będzie to czas poszukiwania odpowiedzi na  ważne pytania. Będzie też chwila zastanowienia nad odnalezieniem swojej drogi życia. Zapraszamy Ciebie już dziś.

 

MISYJNE REKOLEKCJE

Miejsce:

6 - 9 lipca 2016: Nowicjat, ul. Kościelna 15, 62-001 CHLUDOWO k. Poznania  

8 - 11 sierpnia 2016:  Wyższe Seminarium Misyjne, Kolonia 19, 14-520 PIENIĘŻNO

     

Ogólne Informacje:

Pobyt w naszych Domach Misyjnych to znakomita okazja do odkrywania swojego powołania zakonnego, jak i do życia w małżeństwie. Stałymi punktami każdego dnia będzie Eucharystia, wspólna modlitwa, konferencja oraz adoracja. Nie zabraknie również czasu na spotkania misyjne oraz okazji do indywidualnej rozmowy z kapłanem. Czas wolny poświęcimy na zajęcia sportowe.

Dla Kogo:

Dla młodzieży męskiej od roku życia 15

Zgłoszenia: na tydzień przed rozpoczynającym się terminem. Proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie:

Zjazd: godziny popołudniowe w dniu rozpoczęcia wydarzenia. Zakończenie ostatniego dnia obiadem.

Koszt udziału: dobrowolna ofiara składana po przyjeździe.

Co zabrać:

Aktualną legitymację szkolną lub studencką, Biblię, różaniec, notatnik, śpiwór, ręcznik, przybory toaletowe, obuwie sportowe, wygodne buty do wędrówek, ubranie na słońce, deszcz, czapkę na słońce, mały plecak oraz dużo dobrego humoru.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia:

Referat Powołaniowy Księży Werbistów

Ul. Kościelna 15, 62 – 001 CHLUDOWO                                            

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 723 433 867          

 

Copyright © 2013 WCM Werbiści

Realizacja: ORTH Multimedia